OSOM WOŁOMIN – Ośrodek Stacjonarnej Opieki Medycznej

Jesteśmy ośrodkiem stacjonarnej opieki medycznej, w którym nie tylko zajmujemy się rehabilitacją, ale również świadczymy szeroki zakres usług medycznych łącznie z pobytem stacjonarnym i dziennym dla pacjentów w każdym wieku.

Skontaktuj się z nami

Ul. Głowackiego 12
05-200 Wołomin
 
501-783-990 ;
500-119-159;

Godziny pracy: Pon-Pt 7:00-20:00

wolomin@pulmo.com.pl


Kim jesteśmy?

W 2017 otworzyliśmy w Wołominie Ośrodek Stacjonarnej Opieki Medycznej sprofilowany na świadczenia rehabilitacyjne dla pacjentów w dowolnej grupie wiekowej z różnymi schorzeniami narządu ruchu, układu krążenia , układu nerwowego a także dzieci z zaburzonym rozwojem psychomotorycznym. Prowadzimy zabiegi rehabilitacyjne zarówno w trybie ambulatoryjnym jak i turnusów stacjonarnych. 

Co oferujemy?

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem fizykoterapeutycznym, stosujemy zabiegi hydroterapii, oraz pełen wachlarz zabiegów kinezyterapii z użyciem uznanych metod neurolofizjologicznych. Posiadamy wieloosobową komorę do krioterapii ogólnoustrojowej. Nasza oferta skierowana jest dla pacjentów po urazach, zabiegach chirurgicznych, ostrych epizodach CUN (wylewy, zatory) jak również z przewlekłymi chorobami układu kostno – stawowego.


Specjalistyczna opieka

Drugi nurt naszej oferty rehabilitacyjnej obejmuje dzieci i młodzież z zaburzonym rozwojem psychomotorycznym, dzieci zagrożonych niepełnosprawnością, w tym intelektualną. Prowadzimy rehabilitację sensomotoryczną, terapię psychologiczną, logopedyczną oraz treningi umiejętności społecznych. Chcemy zaproponować turnusy rehabilitacyjne dla dorosłych i dzieci w formie ambulatoryjnej ale także stacjonarnej ( dysponujemy 30 miejscami noclegowymi) – w takiej formie możliwa jest terapia bardziej intensywna, a tym samym bardziej efektywna. Myślimy  o seniorach oferując warsztaty arteterapii, treningi pamięci i zajęcia ruchowo-rehabilitacyjne ogólnousprawniające.

Galeria

Sprawdź dostępne terminy wizyt

Skontaktuj się z nami