NZOZ Pulmo – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Tworzy zespół zaangażowanych w medycynę i pomoc ludziom lekarzy, pielęgniarek i położnych. Odważnie stawiamy kroki w innowacyjnych metodach leczenia z myślą o dobru pacjenta i pamiętając, że na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie

Skontaktuj się z nami

03-287 Warszawa
ul. Skarba z Gór 120 lok. 10
 
Rejestracja:
tel. 22 741 82 20 ; 501 783 139
fax: 22 741 82 20

Godziny pracy: Pon-Pt 8:00-19:00

Punkt pobrań: Pon-Pt 8:00-9:30

przychodnia@pulmo.com.pl


Kim jesteśmy?

Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, małą firmą rodzinną z krótkim, bo zaledwie pięcioletnim stażem na rynku usług medycznych. Lekarz z trzydziestoletnim stażem o specjalności pediatrii i medycyny rodzinnej oraz dwoje magistrów fizjoterapii z blisko ośmioletnim stażem w pracy z pacjentami z różnym wieku stworzyliśmy zespół ludzi młodych, ambitnych i pełnych zapału.

Co oferujemy?

Prowadzimy Poradnię Lekarza Rodzinnego w Warszawie na Białołęce, obejmując podstawową opieką zdrowotną około 3,5 tysiąca pacjentów. Oprócz stałej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej prowadzimy akcje profilaktyczne i badania przesiewowe w kierunku chorób cywilizacyjnych.


Specjalistyczna opieka

W 2017 roku zrealizowaliśmy ze środków europejskich innowacyjny projekt medyczno-rehabilitacyjny ukierunkowany na poprawę jakości życia pacjentów z wieloletnią cukrzycą. Chcemy dalej stosować tę metodę na szerszą skalę wśród pacjentów w starszej grupie wiekowej 65+.


Sprawdź dostępne terminy wizyt

Skontaktuj się z nami